10 metų Briuselyje nieko neveikęs Rolandas Paksas staiga prisiminė Lietuvą

Paxo

Paxo

10 metų Briuselyje nieko neveikęs Rolandas Paksas staiga prisiminė Lietuvą

Aurimas Drižius

Man vis dėlto keisti tie žmogeliai, kaip Rolandas Paksas – vos pričiuptas, kad išmušinėjo pinigus iš ‚Norfos“ krepšinio klubui   „Lietuvos rytas“, staiga prisiminė tautą ir ėmėsi kurti „naująjį sąjūdį“.

Taip, R.Paksą išrinko tauta, ir jį sutriuškino ta pati mafijinė struktūra, kuri valdo Lietuvą nuo pat jos Nepriklausomybės. Taip, jo pašalinimas buvo neteisėtas ir pagal išgalvotas Konstitucijos „dvasias“.

Tačiau vietoj kovos su šia mafija Rolandas Paksas pasirinko būti daržove, ir ramiai kiūtoti Briuselyje, gaunant maždaug 30 tūkst. eurų europarlamentaro išlaidoms. Vietoj to, kad sutelktų žmones ir kovotų su šia grybauskine – landsbergine mafija, R.Paksas nutarė ramiai ir tyliai gyventi Briuselyje, kartais nuo karto primindamas, koks jis nuskriaustas, ir kad Lietuva jam negražino teisės būti rinktam.

Prisimenu dar tada, kai Valstybės saugumo departamento pareigūnas iš Alytaus Albertas Sereika atveže R.Paksui visą „Alitos“ privatizavimo medžiagą, nes saugumiečiai sekė, kas ir kiek gavo kyšius iš šio privatizavimo, ir fiksavo visus sandėrius – ne veltui AMB lėkė į prezidentūrą susipažinti su šia byla, R.Paksas gavo visus įrodymus, koks korumpuotas yra visas šalies „elitas“, ir būtent jau tada galėjo jį sutvarkyti. Vietoj to, kad paviešintų šią medžiagą, ir iš karto užsitikrintų žmonių paramą – tada jokios apkaltos nebūtų baisios, R.Paksas tyliai ramiai tą bylą pasidėjo į seifą. Mano galva, tai buvo A.Sereikos išdavimas. Matyt, vietoj to, kad būtų paliktas ramybėje, ir galėtų ramiai sau gyventi Briuselyje, R.Paksas ir sudarė sandėrį su šia mafija – jūs manęs neliečiate, aš jūsų. 

Visus tuos dešimt metų, kai buvo pašalintas iš prezidento posto, R.Paksas nesidomėjo Lietuvos reikalais, jam buvo svetimos čia gyvenančių žmonių bėdos. Net tada, kai Lietuvą drebino pedofilijos byla, ir šimtai tūkstančių žmonių susivienijo prieš šalį užvaldžiusią mafijinę sistemą, R.Paksas liko abejingas – jis nepadarė nė vieno pareiškimo dėl susidorojimo su tauta.

Dabar, kai ta pati teisėsauga surinko įrodymus, kad R.Paksas išmušinėjo pinigus iš ‚Norfos“ G.Vainauskui per tarpininkus – pavaldinius Aplinkos ministerijoje, mafijinei sistemai tai buvo tiesiog aukso kąsnelis – dabar galės trimituoti per visą ES, kaip R.Paksas „poveikiu prekiavo“. Nors mano galva, tai buvo normalu ūkinis sandėris – R.Paksas ir co. pasirūpina statybos leidimais „Norfai“, ši paremia ‚Lietuvos ryto“ krepšinio komandą, o mainais R.Paksas gauna reklamos plotus „Lietuvos ryte“, tačiau tai galima pateikti ir kaip kriminalą. 

Tačiau svarbu ne tas – paimtas už šiknos, ir netekęs neliečiamybės, R.Paksas prisiminė tautą, ir ėmėsi šaukti „naujojo sąjūdžio“. Kur tu buvai anksčiau, brangusis, kai mane banditai su fūromis traiškė greitkelyje, o A.sadeckas man buvo iškėlęs net 28 baudžiamąsias ir civilines bylas, Zigmui Vaišvilui – taip pat apie 40 bylų. Kur tu buvai, kai 300 skvernelio banditų daužė žmones Garliavoje? Tau tai nebuvo įdomu. 

Dabar „erelis“ vėl nori burti tautą ir kviesti naujojo „sąjūdžio“. Žinoma, aplink R.Paksą, kas kelia juoką tam pačiam Zigmui Vaišvilai.

Žinoma, reikia burtis ir jungtis prieš šitą mafijinę valstybę, nes mūsų vaikai čia gyvens. Tačiau tikrai ne su R.Paksu priešakyje, nes savo šansą jis jau praleido.

 

http://www.paksas.lt/i-nauja-sajudi-noriu-suburti-ivairius-zmones/

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));