Prokuratūra mane kaltina, kad aš trukdžiau antstolės veiksmams ir priešinausi policijos pareigūnams.

Tai melas. Viską ką aš padariau – tai trukdžiau smurtauti prieš mažą mergaitę. Aš, skirtingai nuo ten buvusios antstolės S. Vaicekauskienės ir kaukėtų pareigūnų, gerbiu įstatymus ir prieš vaiką nesmurtauju.


Drąsos kelias politinės partijos narė


Iki kokio absurdo ir teisinio nihilizmo nusirito mūsų valstybė, mūsų Lietuva?

Mane sumušė kaukėtas policininkas, ir dar apkaltino pasipriešinimu...

Dariau, ir darysiu viską, kad apsaugoti mažą mergaitę, apsaugoti sūnėno aa. Drąsiaus atminimą, apsaugoti mylimus žmones...

Prokurorai „nemato“ video įraše, kai kaukėtas pareigūnas galva duoda ženklą pradėti puolimą ir parverčia ant žemės mano seserį Laimutę Kedienę. Prokurorai nemato, kaip kaukėtas policininkas visa savo vyriška jėga trenkia man į veidą. Prokurorai nemato, kaip mergaitę, parverstą ant žemės, drasko jos išgimdytoja.

Gailiuosi tik dėl vieno – kad nesugebėjau nuplėšti nuo kaukėto smurtautojo kaukės, ir Lietuva nepamatė tikrojo policijos veido.

Tikiu ką darau. Tikiu, kad nusikaltimai ir melas prieš Tautą ankščiau ar vėliau išaiškės. Tikiu, kad kaltieji bus nubausti, tikiu gėrio pergale prieš blogį.

Visa, kas dabar daroma prieš mane ir prieš Neringą – tai politinis susidorojimas, bijant nepatogių konkurentų Seimo rinkimuose. Manau, kad prokuratūra vykdo valdančiųjų partijų užsakymą. Tai vienintelis jų šansas dar bent kiek pasilikti valdžioje, ir toliau alinti Lietuvą bei engti jos žmones.

Bet jų kova su Tiesa – laikina.

Tikiu Dievu, tikiu Lietuva, tikiu lietuviais.

 

 

Audronė Skučienė