LL dar pernai vasarą rašė apie vieną versiją, kad pedofilija kaltintas Andrius Ūsas neva ieškojo žudikų, kurie galėtų surasti ir nužudyti Drąsių Kedį. Buvo minimos ir konkrečios pavardės žmonių, kurie palaiko ryšius su aukštais policijos vadovais, ir mainais už „stogą“ teisėsaugoje gali įvykdyti ir užsakymus nužudyti vieną ar kitą žmogų. Tarp žmonių, turinčių daug ryšių nusikaltėlių pasaulyje, buvo minimas ir Visvaldas Račkauskas.
Dabar komisaras ir V.Račkausko pavaldinys Tomas Ulpis sako, kad Kriminalinio policijos biuro pareigūnai patys nuvyko į slapto informatoriaus nurodytą sodo namelį ir slapta įrengė pasiklausymo aparatūrą bei navigacines sistemas. Tam pareigūnai nebuvo gavę ikiteisminį tyrimą atliekančio prokuroro leidimo, apie savo operatyvinius veiksmus taip pat nieko neinformavo.
Kadangi po dvigubos žmogžudystės D. Kedys sodo namelyje neva nepasirodė, LKPB pareigūnų slaptas planas nuėjo perniek. Net ir tada LKPB pareigūnai apie vykdytus operatyvinius veiksmus nieko nepranešė prokurorams. Neoficialių šaltinių teigimu, T. Ulpis teigia, kad visus šiuos veiksmus esą kontroliavo V. Račkauskas, kuris nurodė, jog apie tai niekas neturi žinoti.


nuotraukoje - taip atrodo žmogus, kuris, pasak Lietuvos teismo medicinos instituto eksperto Paliulio, mirė nesmurtine mirtimi