2014-01-29 propagandiniame internetiniame portale "Alfa" pasirodė straipsnis "Kauno žudynių byloje - naujos užuominos, kad Kedys pats galėjo būti pedofilas". Skaitant "Alfoje" skleidžiamą žmeižtą ir melą, nepradingsta užuomina, kad šiame propagandiniame portale galėtų dirbti pedofilai, slepiantys nuo visuomenės faktus pedofilijos byloje, kurie neįvertinti arba nuslėpti A.Cinino nuosprendyje. Šis portalas, jau kurį laiką talpinantis "Lietuvos rytas" šmeižikišką ir melagingą informaciją, drįsta vaiko tėvą, paaukojusį gyvybę dėl jo, vadinti pedofilu.

Minėtame straipsnyje nepaviešintos esminės pedofilijos ir žudynių bylų aplinkybės:

A.Kudabienės laidos "Prieš srovę" įraše L.Stankūnaitė aiškina A.Kudabienei, kad tėvas turėtų stengtis, kad vaikas viską pamirštų. Apie A.Kudabienės klausimą: "Tai yra ką pamiršti (pedofiliją)?", "Alfa" neužsimena. 

A.Kudabienės laidoje nufilmuoti prokurorai R.Jancevičius ir Jasaitis tvirtina, kad D.Kedys buvo sekamas. Tai kas leido sekamam asmeniui nušauti du  asmenis iš pedofilijos bylos?

Pamiršo "Alfa" paminėti, kad L.Stankūnaitė 2008 m. dirbdama kirpėja, uždirbo 63287 Lt. Deja, prasidėjus pedofilijos bylai, L.Stankūnaite meta taip puikiai apmokamą darbą ir 2009 m. rugsėjo mėnesį telefonu A.Ūsui praneša, kad neturi už ką nuvykti į Vilnių.

Kaltinamasis pedofilija A.Ūsas, verslininkas, Seimo pirmininko V.Muntiano visuomeninis padėjėjas, dėl geros širdies išnuomoja L.Stankūnaitei butą ir kas mėnesį vyksta nurašyti buto skaitiklių duomenis, kad slapta nuo L.Stankūnaitės uždirbtų 50 Lt.Kaltinamasis pedofilija A.Ūsas miršta 2010 m. birželio mėnesį, o jį prieš pat mirtį keliu lydi Teisingumo ministras R.Šimašius, kuris su A.Ūso pusbroliu Vytautu Ūsu priklauso tai pačiai partijai - Liberalų sąjūdžiui.

J.Furmanavičius pagal prokuroro surašytus nutarimus naudoja 11 abonentinių numerių. Deja, iš pedofilijos bylos dingsta A.Ūso, L.Stankūnaitės, J.Furmanavičiaus telefoninių pokalbių išklotinės. Pagal prokurorą R.Šileiką, dingsta apie 6 tomai. J.Furmanavičiaus kompiuterį į prokuratūrą pristato V.Gaivenio bendrakeleivė Kauno apygardos teisme Uogintienė, praėjus savaitei po J.Furmanavičiaus mirties. A.Ūso kompiuteris sudega, o L.Stankūnaitės ir V.Naruševičienės prokuratūra nereikalauja.

J.Furmanavičiaus sužadėtinė A.Ramanauskaitė skambina abonentui, kuriuo pagal deklaraciją Valstybinei mokesčių inspekcijai naudojasi L.Stankūnaitė. Rūtos Mikelkevičiūtės laidoje pasirodo kitas A.Ramanauskaitės sužadėtinis, kuris nieko nežino apie J.Furmanavičių.

Straipsnyje nepaminėta, kad M.Žalimas yra pedofilo brolis, nuteistas už nepilnametės giminaitės išprievartavimą.

Nėra net užuominos apie tai, kad R.Ivanauskas yra aklas, kuriam prieš keletą metų buvo bandyta persodinti akį, kurią jo organizmas atmetė.

Pamiršta paminėti, kad tuo metu einančio Generalinio prokuroro pareigas R.Petrausko teiginiai 2010-04-22 spaudos konferencijos metu, kad ant šalia D.Kedžio kūno rasto pisloleto yra jo DNR pėdsakai, buvo paneigti.

Ikiteisminio tyrimo medžiagoje dėl nužudymo nei vienas iš apklaustų liudytojų, matę nužudant J.Furmanavičių, neatpažino Drąsiaus Kedžio. 

Švedijos ekspertai patvirtino, kad iš filmuotos medžiagos Drąsius Kedys neatpažintas, nors "Lietuvos rytas" keletą kartų skelbė, kad filmuotoje medžiagoje matosi D. Kedys.

Galima vardinti dar šimtus tokių pavyzdžių, kurie paneigtų internatinio portalo "Alfa" skleidžiamą šmeižtą. 

Vertinant melą ir šmeižtą, nepradingsta užuomina: "O gal tikrai "Alfoje" galėtų dirbti pedofilai?
 
--------------------------------------------------------------------------------
dirbti pedofilai?

Picture
Picture


neringavenckiene.com