Kodėl Dalia Grybauskaitė taip elgiasi – kelia chaosą Lietuvos Respublikoje, vis bandydama sužlugdyti rinkėjų valią ir vyriausybės vairą vėl patikėti rinkimus pralaimėjusiam Andriui Kubiliui? Vieni sako, kad “ta sena merga kuoktelėjo”, kiti – kad jai reikia paklusnaus Seimo, tokio kaip buvo pastaruosius keturis metus konservatorių valdomas Seimas, kad galėtų “prasukti” didžiausias milijardines aferas – Visagino AE statybą bei suskystinų dujų terminalą.
Tačiau vienas paaiškinimas dar radikalesnis – toks D.Grybauskaitės elgesio tikslas - toliau destabilizuoti padėtį Lietuvoje, kad galų gale  atsirastų jėga, kuri galėtų tvarkyti reikalus Lietuvoje.
Taip mano vienas iš LL šaltinių, kuris įsitikinęs, kad D.Grybauskaitė yra jau nebe vadinama “mieganti” KGB agentė, bet  V. Putino "įtakos agentė", nes labai gerai įvykdo Putino/FSB paliepimus.

“D.Grybauskaitė buvo "suforminta" KGB  priedangos įmonėje "Rotfront" (jau NKVD laikais įkurta) būsimiems įtakos agentams ypatingiems reikalams suforminti, - teigia šis šaltinis, - po šešių metų visi absolventai įgyja KGB majoro laipsnį.

“Tokių įtakos agentų yra labai daug, pavyzdžiui "Pasaulio Lietuvių Bendruomenėje" visa vadovybė yra paprasčiausiai KGB įtakos agentų taryba, - teigia LL šaltinis, - apie JAV lietuvių veiklą Fermeris nuolat informavo savo KGB viršininkus .... Jiems Grybauskaitė yra šventa, o prezidentas Paksas - velnias. Tai yra viską pasakantis faktas”.
 
LL turi labai įdomų dokumentą – dar 1975 m. dabartinis Seimo Nacionalinio saugumo komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas savanoriu stojo į KGB kadrinę tarnybą, tačiau į ją nebuvo priimtas tik dėl silpnos sveikatos. Kam buvo pateikta ši sveikatos išvada, ir kaip tas žmogus susijęs su D.Grybauskaite ir jos šeima?

Kodėl televizijos kanalas TV3 atleido geriausią savo žurnalistę Rūtą Janutienė, vos ši sukūrė laidą apie tamsiąsias D.Grybauskaitės biografijos dėmes? Kodėl TV3 "etikos inspektorius" Sigitas Babilius buvo apklaustas vadinamojoje V.Matuzo byloje ir koks jo statusas šioje byloje? Ar buvo šantažuojama TV3 vadovybė? Ar šantažas - standartinis KGB metodas - tebėra dominuojantis prezidentūros darbe?

Apie visą tai skaitykite naujame LL numeryje