KAM slepia seržanto, sučiupto su 2.48 promilėm vairo, tapatybę (ZAPAD-RUSAI PUOLA!)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.50 (2 Votes)

KAM slepia seržanto, sučiupto su 2.48 promilėm už vairo, tapatybę (ZAPAD-RUSAI PUOLA!)

Kristina Sulikienė

Mūsų kariuomenė ir krašto apsaugos ministerija tiek nusivažiavo, jog jas pastoviai puola rusai.

O kai „savi“ prisigeria, ir su uniforma sėdasi už vairo- kaip pasakytų priešai rusai „više niekuda“,- tada imasi dangstyti nusikaltimą.

"į klausimą, ar sulaikytasis yra Raimondas Urvikis, KAM atsakyti atsisakė".

Varėnos pareigūnai (Alytaus apskrities policija) dienos metu šių metų rugsėjo 15 dieną (taigi, prasidėjus Zapad pratyboms, nuo kurių grėsmės mūsų Dalia Grybauskaitė net už Atlanto pabėgo) pamatė keistai važiuojantį automobilį kelyje Varėna – Eišiškės.

Ten sėdėjo uniformuotas, ir tariamai „ne tarnybos metu“ Ruklos Jonušo Radvilos Mokomojo pulko seržantas R.U., gimęs 1985 m. , kuris pripūtė net 2,48 promilės – tai yra vidutinis girtumo laipsnis,ir automatiškai pradedamas ikiteisminis tyrimas.

Krašto apsaugos ministerija su Lietuvos kariuomene nieko savo puslapiuose nepranešė, neatsiribojo nuo šio įžūlaus pažeidėjo.

Taip pat keistai atrodo Jonavos rajono tarnautojo manevravimas netoli Baltarusijos sienos- panašiau, jog jis su draugais darė „stopkę“,laukdami “ruso“. 2.5 promilės galėjo sukaupti, susivertęs visą butelį “baltos“.  O nesulaukęs ruso, susinervijo,  sėdo į mašiną ir važiavo namo.

Kadangi KAM atsisako suteikti informaciją, nes gina ir saugo savo netgi prasigėrusius kariškius, tai aš spėju kas čia toks: buvo Ruklos Mokomajame Pulke toks sisteminis „šeštas“, „stukačius“, kuriam liepiau užsičiaupti pačią pirmą savo tarnybos dieną.

Jis negalėjo atleisti, rašinėjo skundus, nors jis netgi rėkė ant manęs, ir aiškino, jog moterys- tai niekas.

Senoji karta sako, jog KGB buvo labai baisi struktūra. Tačiau noriu papildyti: neo – KGB jaunimas yra dar baisesnis.

Lietuvos krašto apsaugos ministerija tada iš paskutiniųjų gynė tą sisteminį parazitą R.U., guldė už jį galvą, nors iš kitų kariškių –būtent moterų- girdėjau, jog jis nestabilus, jautrus, ir įžeidus. 

Komentaruose randame nuomonių, jog kariškiai mėgsta važinėti girti, parodo pažymėjimą, ir vyksta toliau. Visa laimė, jog šį kartą su sistemos “šestiorke“ nepavyko, o pareigūnai pasitaikė principingi.

Didžiulė padėka paprastiems Varėnos pareigūnams, kurie vyko iš mokymų, ir pastebėjo keistai manevruojamą automobilį, ir išgelbėjo Lietuvos kariuomenę nuo ją diskredituojančio kario. Kuris gali šauktinius aprėkti,ir siūlyti juos visus užmušti. Juk nenormalus net blaivas – ir čia buvo visų vadų pažiba, tiesiog elitas. 

Savo sistemos “šeštus“ KAM gina net jiems prasigėrus, ir visiškai diskreditavus kario vardą.

Todėl „Laisvo laikraščio“ redakcija tikrai domėsis šia byla, o jeigu KAM teisme verks, ir aiškins, koks tai geras karys – duosiu ir parodymus, gal ir kokį garso įrašą pateiksiu, iš kurio girdėti, jog šis R.U. net blaivas yra nestabilios psichikos, ir pavojingas visuomenei. Be to, jis vadovaudamas karių mokymams, iš viso net nebuvo girdėjęs apie karo statute nurodytą režimą. Štai meteliai kalėjime pagaliau išmokytų šitą buvusį kariškį, kas yra dienos režimas- nes tarnaudamas kariuomenėje net nebuvo apie tokį girdėjęs. O vadai, aišku, gynė R.U., o ne Karo tarnybos statutą, kuriame aiškiai nurodytas tarnybos laikas : nuo 5:45 iki 21:45. R.U. mus varinėjo iki 00:30.Visada linkėjau,kad jam su kaupu sugrįžtų viskas, nepraėjo nė 4 metai, ir štai.

KAM linkiu nustoti dangstyti sisteminius parazitus, ir kaip pasakytų ministras Aurelijus Veryga – laikas išblaivėti. 

Susirašinėjimas su KAM (klausimas, į kurį galėjo atsakyti „ne“, bet neatsakė nieko)

Sveiki, ar sulaikytasis seržantas yra Raimondas Urvikis?

https://www.delfi.lt/news/daily/crime/girto-pasivazineti-sumaniusio-serzanto-neapsaugojo-ir-uniforma-gresia-iki-metu-kalejimo.d?id=75780497&com=1&reg=0&no=0&s=2

 

Kristina Sulikienė, Laisvas laikraštis

KAM Viesuju rysiu departamentas

08:57 

Labas rytas, Kristina,

kol vyksta tyrimas, asmens tapatybė neatskleidžiama. 

Su pagarba,

Asta Galdikaitė

Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija

Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamentas

L. e. visuomenės informavimo skyriaus  vedėjo pareigas, patarėja  

 

 

Peržiūros: 1875

Komentarai   

-19 # aa 2017-09-19 11:49
Kristina,
aprasyk prasau SAVO nuotykius kariuomeneje. Kaip pati rasai, turi irasu ir irodymu. Gal pasidalink su mumis. Is kur pas tave tiek neapykantos savo saliai, kariuomenei, tautai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Jule 2017-09-19 15:33
As tik noreciau Tamstos paklausti - jeigu sis girtas vairuotojas butu pervaziaves Jums artima zmogu, ar ir po to sakytumete, kad tokiu dalyku viesinimas yra neapykanta?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # babce is kaimo 2017-09-19 17:25
Pirmas komentaras po girtuoklio straipsniu, patvirtina, jog čia tikrai šitas asmuo. Autorės tiksliau Urvikio nuotykiai yra administraciniame teisme, nueik ir paprašyk garso įrašų,l kaip jis klykia, kad jam šlykštu po moterų maudytis. Vyrų kalėjime moterų nebus. Pagaliau bus laimingas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # babce is kaimo 2017-09-19 17:27
Tavi ziniai autorė išlaikė laipsnį,. ošitas girtuoklis jo neteks. Išsipildė kažkaip jos raginimas jam kalbėti pagarbiau su aukštesniu laipsniu:)))))))))))))))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # zm 2017-09-19 14:17
Tokios šalies ir kariuomenės aš nepripažįstu, jei patriotizmas šiaudinis kaip daržo kaliausė , ką su ja veikti ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # jeronimas 2017-09-19 19:01
aa , Jeigu apie tokiuos "ariolus" Kristina raso,tai tau panasu ,kad nemyli Lietuvos ir kariu? Kuo skiriesi nuo to aprasytojo?? Pagaliau ,gal viesinant tokiuos "ariolus",tiksliau zvirblius -pashkas,pradetu kas keistis i geraja puse.?? Panasu kad Lietuvos armija buvo pilnai sunaikinta Juknevicienei valdant.Ir tas negatyvas tesesi,kaip matome,iki siolei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # babce is kaimo 2017-09-19 22:31
labai jaunas,labai įžeidus, ir labai kvailas. Kas? R.U. Galės eit mokytis, keisti gyvenimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # a 2017-09-19 21:51
musu pratybose visi girti?
pralenke visas moterizuotas visu kaimyniu tt ir Rusijos kariuomenes-ura
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # babce is kaimo 2017-09-19 23:08
Mus jie apgins. Neseniai rusiški dienraščiai buvo iškėlę versiją, jog čia dalis pratybų- nes rusai juk ateis girti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # VLADIMIR MOSKVIČIOV 2017-09-22 11:03
MOLODEC TU KRISTINA
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti