Linas Pernavas ir jo chebra melstis į Šiluvą atvažiavo naujomis mašinomis, VSD padujų (nesaugo valstybės?)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

Kristina Sulikienė

Pamenate, kaip Linas Pernavas lošė ir išlošė visais frontais, kai dingo jauna mergina, ir kaip tikima, per 1,5 val. atskridusi 165 km/h greičiu, ir dar per  1 val. bagažinėje pavežiota po visą Lietuvą, kaip praneša delfis ir lrytas, kad net iki Lenkijos pasienio, vėliau kažkur tarsi Jonavos rajone buvo sukapota (nors jos mašinoje kraujo pėdsakų nėra), ir užkasta, o jos kūną atkasinėjo išminavimo,atsiprašau, antiteroristinių pajėgų  brigada „Aras“, kuri tiksliai žinojo, kurioje vietoje tas lavonas? O paieškai buvo pakeltos visos turimos Lietuvoje VRM tarnybos, net VSD. 

Po to įvykio Pernavas pareiškė, jog būtina prisipirkti naujų automobilių.

Na, o atnaujintą Policijos departamento, kaip ir kitų VRM tarnybų garažą šiandien galėjau su kitais maldininkais pamatyti Šiluvoje, kur vyko Visuomenės ir valstybės saugumo tarnybų diena.

Tiesa, vienas didelis akmuo į VSD vadovo Dariaus Jauniškio batą: Lietuvoje veikianti Vatikano Romos Katalikų bažnyčia Valstybės saugumo departamento nelaiko nei valstybės saugumo, nei kokia kitokia tarnyba.

O pati VSD matyt perėmė madą iš KGB, ir tiesiog į darbą nepriima tikinčių žmonių. Štai ir paaiškinimas, kodėl šiandien kad ir kiek dairiausi, nei vieno VSD „bachūro“ nepamačiau, o ir į programą ši tarnyba – tarsi visiškai bedantė ir nesauganti Lietuvos – neįtraukta. Rytoj Šiluvoje bus Kariuomenės diena ir prie išvardintų jėgos grupelių (šauliai ir kiti) VSD irgi nenurodyta.  Gal VSD ne Lietuvos tarnyba, o gal jai Romos Katalikų tikėjimas – nepriimtinas? Juk kiek girdime, nuolat šefuoja musulmonus, o jeigu tikėtume 2016 m. VSD ataskaita, tai cituojant, “gaila, jog kova prieš pasaulinį terorizmą nustelbs Lietuvos pasiruošimą gynybai nuo Rusijos“. Tarsi džihadistai labai dideli VSD draugai. Pernai šitą nesąmonę ataskaitoje pastebėjo vienas iš buvusių VSD vadų Mečys Laurinkus.  Taikos Karaliene, melskis už mus... Nes VSD pernai savo ataskaitoje parodė, jog sugeba išeiti iš proto. Todėl Linas Pernavas negerbia šios tarnybos, ir demonstruoja tai ne tik pasisakymais prieš Lietuvą – nes neva jam nieko nebus (pamenate: “Visa laisvės karta yra degradai,  žudikai, narkomanai, LAISVĖ NIEKO GERO NEATNEŠĖ.“ Linas Pernavas, 2017 03 10, TV, 21:00) – bet ir pirkdamas mafijozams labiau tinkančius automobilius: VSD tokių savo garaže neturi.  Iš kur žinau? Šių metų kovo mėnesį po narkomafijos antpuolio (vidury dienos buvo atvažiavę, Kauno miesto policija atlėkė 160 km/h greičiu ir išvaikė, ačiū jai) užsirašėme į priėmimą į Kauno VSD, dėl Lino Pernavo antivalstybinės veiklos, „Ievos skandalo“ kurstymo, kurstymo susidoroti, o kadangi reikėjo palaukti valandėlę, per mašinos langą stebėjome VSD mašinas, tai nei vienos nebuvo nei užtamsintos, nei kažkokios labai prabangios. Superinė Kauno valdyba, nėra pasikėlę ir netaško pinigų į kairę ir dešinę. O štai Linui Pernavui netinka toks „ubagynas“. O kad niekas nepagalvotų, jog policijos šefas koks nors atvėpęs, tai į Šiluvą atvažiavo visa PD grietinėlė su tomis „Ievos reformos“ keliu prisipirktomis mašinomis kovai neaišku su kuo. 

Prisimenu Lino Pernavo informacinę ataką prieš Lietuvą, kai pasigavęs jaunos merginos istoriją, jis visą spaudą ir visuomenę bandė privesti iki isterijos tiesiai Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės šventei. 

Pasinaudodamas šia istorija, jis pareiškė, jog policija pasidarė labai nesaugi ir jai būtina prisipirkti naujų mašinų. Po to pasinaudodamas šia istorija, bandė uždaryti „Laisvą laikraštį“, o jo kolektyvą atidavė narkomafijai suėsti.

Beje, išraiškingas faktas: Šiluvoje buvo pristatoma 17 metų Lietuvoje veikianti Kovos su žmonių prekyba organizacija, tikslus pavadinimas VšĮ „Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centras“.

Merginos pasiguodė, jog gausiai į šventę susirinkę pareigūnai iš visos Lietuvos pro jų palapinę praeina, tarsi jos nemato.
„Ir kur matys“ – replikavau. „Visa šita graži žalia draugija ir užsiima tuo, prieš ką jūs kovojat“.Ir papasakojau savo brolio „mirties“ istoriją, jo dukrelės pardavimą įvaikinimui, o jo žmonos Giedrės atidavimą Calabrijos narkomafijai (Ndrangheta, valdanti Europos kokaino rinką), kuri ją pardavė turtingam italui. Merginos nežinojo, jog įtakinga Italijos Calabrijos narkomafija gegužę buvo susemta kartu su Caritas darbuotojais ir net 2 kunigais, iš viso 62 žmonės, prekiavę žmonėmis, buvo sulaikyti. 

Pirmą kartą žmonės, kuriems pasakojau, suprato, apie ką aš, išklausė ir pasidalino savo turimomis žiniomis. Papasakojau, kaip Lietuvos policija ir Lietuvos ambasados suklastojo gyvo žmogaus mirties faktą, atidavė jį neaišku kam, o jo šeimą – pardavė.

Prisipažinsiu, pamačius tą žalią kompaniją, kuri retai kada gina žmones, dažniau persekioja, kurpia ir klastoja bylas, ir numanydamas, jog priekyje sėdi prieš Lietuvą informacinę ataką vykdęs Linas Pernavas, šv. Mišių metu bendravau su Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro merginomis (nesugebėjau prisiversti sėdėti vienoje aikštėje su šiais „ginti.saugoti. padėti“ imitatoriais), tada aplankiau Raseinių krašto Šiluvos kultūros centrą bei Neįgaliųjų bendriją, apžiūrėjau jų parodėlę. Žmonės atsakė labai dideliu ir išreikštu džiaugsmu.

Pasiguodė, kad nedaug kas iš piligrimų užėjo. Darbeliai tikrai vertingi – mezginėliai,  šalikai, kepurės, kūdikių batukai. Kas vyksite į Šiluvą, būtinai užeikite, gal ką įsigysite. Neįgaliųjų bendrijos patalpos yra kitoje kultūros centro pusėje į kiemo pusę, netoli garsiosios koplyčios.
Gera nuotaika džiugino kunigai, vienuoliai ir vyskupai. Vyskupas Bartulis man patikėjo savo sesers, kuriai padėjau išlipti iš autobusėlio, saugumą. Tada jis man plačiai nusišypsojo ganytojiška šypsena. Kukliu autobusu atvyko Kalkutos Motinos Teresės vienuolės. Na, o kaip klaikus kontrastas maldininkams – nekukliomis naujomis ir tamsintais langais mašinomis Šiluvą paliko pasipūtusi Policijos departamento valdžia. O ties įvažiavimu į Šiluvą pasiklydo nežinia kurios kariuomenės benzovežis, su tamsios odos kariškiu.

Toks vaizdelis, kad gyveni meta -realybėje.

Tiesa, Užkalnis nemelavo – pagaliau Šiluvoje atsiradę kavinių, piligrimus pavalgyti kviečia netgi Šiluvos mokyklos valgykla, berods, 2 eurai dienos pietūs. Visiškai persitvarkė ir nustojo būti provincialus užkampis, dabar atrodo kaip tikras piligriminis miestas. Tiesa, viešbutis vis dar neatidarytas, nors apie tai palaimintasis Teofilijus Matulionis rašė dar 1935 metais, tačiau netoli Šiluvos yra įvairių kaimo turizmo vietelių, todėl piligrimų grupių atvykimas yra galimas. 

Šiluvos šventovę ypatingai nuo tikinčiųjų blokuodavo KGB sovietiniais laikais. Dabar gi jėgos struktūros neblokuoja. O tiesiog VSD vaidmenyje – ignoruoja. Tikiuosi, Darius Jauniškis priims pastabą ir apsilankys bent rytoj vyksiančioje Kariuomenės dienoje, juk vis tik atsargos karininkas. O gal sena tradicija, kai doras komunistas nežino kurioje pusėje bažnyčia – populiari ir šiandien? Nuvylė VSD, kuris nesidomi Šiluvos renginiu, pavadinta „Visuomenės ir valstybės saugumo tarnybų diena.“ Tarsi VSD nesaugotų valstybės... Gausiai susirinko pasienio apsauga ir priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, bet jų vadovybė irgi demonstravo naujutėlaičius automobilius, kuriuose sėdėjo po vieną žmogų. Visiškas netaupumas, ir kažkokios prabangos demonstravimas, kai paprasti piliečiai vos pragyvena. Man susidarė įspūdis, jog jie patys save saugo, o visa kita jiems nesvarbu. Tos naujutėlaitės “Ievos reformos“ mašinos buvo piligrimystės viršūnė. 

Toks klaikus kontrastas Šiluvai, visiškai nesiderinantis su švč. Mergelės Marijos kvietimu atstatyti jos sūnaus šventovę. O Jėzus juk neturėjo nei namų, nei sandalų, vaikščiojo iš namų į namus, kur priimdavo – pasilikdavo, o ne – jis net dulkes nuo kojų nusipurtydavo. XVII a. Dievo Motinos kvietimas atstatyti jos sūnaus šventovę reiškia visų pirma dvasinę šventovę mūsų viduje.

Ar gali Linas Pernavas kažką statyti, užbarikadavęs savo širdį naujais automobiliais ir, aišku, „rusai puola“ „grėsme“, kaip tai šiuo metu madinga?

Jeigu Lietuvos policijai visiškai nerūpi dorovė (pro kovos su žmonių prekyba palapinę praeina, lyg nematytų), o Lietuvos narkomafiją gaudo lenkai, vokiečiai, anglai ir airiai – kur ritasi mūsų valstybė su tokia policija? Jeigu šiandien Šiluvoje apsireikštų Mergelė Marija, ji vėl verktų. Verktų mūsų Lietuvos, jos suvargusių žmonių ir skaldomų, draskomų šeimų.

Sakysit, tai ar ką nors supratau po dienos piligrimystės?

Taip. Jog tvirtos Lietuvos pagrindas yra ŠEIMA, po to BENDRUOMENĖ, o tada ir VISUOMENĖ. O šioms trims dedamosioms turi tarnauti tie žaliai, mėlynai apsirengę pareigūnai, o ne atvirkščiai. Ir tuos naujus automobilius tegul parduoda, perveda tuos pinigus į kovos su tarptautine mafija viešąją įstaigą – turbūt bus daugiau naudos. Tos merginos atrodo daugiau nuveikia, negu policija. Su VSD panašiai gaunasi, kai valstybę labiau saugo pirmasis VSD vadas Zigmas Vaišvila, o dabartiniai nacionaliniai saugumai prieš valstybę ir ją saugančius asmenis įžūliai kovoja. „Jeigu jie čia nori padaryti Rytų Ukrainą – AŠ NELEISIU“, 2016 03 31 išėjęs iš VSD būstinės Vilniuje, pareiškė TAIKOS šauklys Z. Vaišvila.

„Mir mir mir“ – švč. Mergelės Marijos pagrindinė žinia mažame Bosnijos ir Hercegovinos kaimelyje Medjugorje, kur ji apsireiškė pranešdama apie būsimą baisų Balkanų karą ir kvietė ruoštis kataklizmams.

Ne paslaptis, jog ir Ukrainoje daug metų buvo pastebėti mistiniai reiškiniai, kurie kol kas nepripažinti Vatikano: Mergelė Marija, kaip rašoma tam tikroje religinėje spaudoje, apsireikšdavo paprastiems kaimiečiams ir kvietė atsiversti, nes jeigu ukrainiečių tauta neatsivers, kils karas. Neatsivertė – kilo karas.
Lietuvoje jau nuo pat Nepriklausomybės pradžios bandyta įžiebti tikrą karą, kruviną, su ginklais, žmonių žūtimis ir visą laiką atsirasdavo protingų žmonių, kurie visa tai stabdė. Kalbama, jog Keturnaujienų kaime fiksuoti mistiniai reiškiniai ir jie vyko labai daug metų, paraleliai su Medjugorjės ir Ukrainos įvykiais-apsireiškimais. Ten, kur vyksta Mergelės Marijos apsireiškimai, vėliau kyla karas, tai nėra kažkoks geras ženklas – tai įspėjimas. Tik vieni jo paklauso, kiti – ne. Šiluva yra apsireiškimo vieta, todėl ir kalbu apie šį paranormalų, tačiau Vatikano pripažįstamą ir tiriamą reiškinį. 

Tačiau policija, apsiprekinanti kaip koks eilinis mafijozas, arba VSD, iš viso net nereiškianti pretenzijų į sąvoką „valstybės saugumo tarnyba“ – šie ženklai yra labai liūdni. Todėl patys piliečiai turi saugoti savo valstybę ir neleisti čia atidaryti dar vieno regioninio karo židinio, ko siekiama nuo maždaug 2011 metų. Jeigu kils karas, mūsų jėgos struktūros nespės iki jokio upelio.

Ir girtas desantininkas pripūtęs 1,8 promilės, yra eiklesnis, negu blaivas mūsų pasienietis. Skirtumas toks, kad mūsų pasieniečiai šaudo mūsų vaikus, o rusai pasieniečiai (kaip ir baltarusiai) nešaudo net lietuvių. Nors mes rusams esame atsibodę, ir neapykantą prieš mūsų tautą prezidentė D. Grybauskaitė savo pasisakymais sukurstė nenormalią... O dar tas nuolatinis aiškinimas, kad Rusija užpuolė Ukrainą, kai Ukrainos „Pravyj sektor“ ir „Maidauno“ pajėgas tikrai ne rusai ruošė daugelį metų, o kažkokios džihadistų paralelinės tarnybos, kurioms regioninis karas Europoje – tai būdas milijoniniu srautu prasmukti pabėgėliams, išpažįstantiems archainę ir žmogaus teises neigiančią religiją.

Štai dėl ko kiekvienoje būsimo karo zonoje verkia ant akmens Mergelė Marija – nes Lietuvoje, Ukrainoje, o ir Balkanuose grėsė ir tebegręsia krikščionybės išnykimas. 

Peržiūros: 1328

Komentarai   

+10 # Zenonas Priekuliškis 2017-09-11 22:05
Gerbiama Kristute, esu dirbęs represinėse struktūrose, netgi teko sovietmečiu dalyvauti "Nagų kanopų ligų" akcijoje. Esu apie tai kažkur rašęs, nes pamenu kažkokį nemalonų "atsidėkojimą". Nematėte VSD, VRM įpatingų mašinų? Jų garažuose tokių ir nepamatysite. Dar sovietmečiu Klaipėdoje jų tarnyba vadinosi; "Pabaltijo žemės darbų tyrinėjimo valdyba". Gal norite sužinoti kaip vadinasi dabar? Kur jų garažai? Kaip atrodo jų mašinos? Kaip atrodo jų žmonės sėdintys kalėjimuose? Kiek metų atsėdėjus gauna pilną VRM pensiją? ir t.t. Neįsijausk į visažinės vaidmenį, aš taip pat pamiršau ką parašiau. Nepamiršk: "viską žino visi, o kai ką tik kai kas". Jeigu valstybė ir toliau dengs nusikalstamą teisėsaugą, išgirs ne to. Kitaip kovoti nebeįmanoma. Panaudosime ginklą: "samaja bolšaja zaščita - eto napadienije". Trauktis nėra kur, nebent užsitraukti, kol tai neįgyvendino ir nepadarė mūsų mylima ir gerbiama "teisėsauga".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Antanas 2017-09-11 22:27
Ar duosi Kristina šitą straipsnį vyskupui Bartuliui pasiskaityti, kad Tamstai dar daugiau nusišypsotų? Ar jau išsidavėte, kad esate "bartulių" gerbėja?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # babce is kaimo 2017-09-12 12:37
Kristulė Bartulį pažįsta iš Kelmės kursų, kur jos tėvelis įkūrė. O seniems žmonėms ji neatsisako padėti.Jūs turbūt būtumėte žiūrėjęs, kaip sena moteris krenta iš autobuso, juk Lietuvoje visi turi gelbėtis patys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Pensininkė iš Kauno 2017-09-12 13:14
Dėkoju straipsnio autorei už Šiluvos Atlaidų apžvalgą. Dėl sveikatos negalėjau ten nuvykti, o dabar jaučiuosi tarsi ten būčiau buvusi. Be reikalo netikintys žmonės ignoruoja švč. Mergelės Marijos apsireiškimus ir pranašystes ar netgi iš jų šaiposi. Be reikalo. Nederėtų tyčiotis ir iš tikinčiųjų ar antgamtinių pranašingų žmogaus protu nesuvokiamu reiškinių. Reiktų įsiklausyti į savo sielos balsą ir kai kurie net nustebs išgirdę, kad jų siela taip labai suvargusi, jog netgi verkia... Pasikūkčiodama... Kiekvienam žmogui reikia Dievo pagalbos, nes be jos jis -- niekas. Telaimina Viešpats mūsų brangią Tėvynę Lietuvą ir mūsų visų sielas tepripildo džiugaus Tikėjimo ir viltingo Pasitikėjimo gražesne ir dvasingesne ateitimi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # babce is kaimo 2017-09-13 10:27
Labai gražus komentaras. Taip, net ir tie policininkai, kurie tik vaikščiojo varu suvaryti - jie irgi pasisėmė šventumo. Buvo babcių, kurios bumbėjo, kodėl jie neina keliais. O teko nugirsti pokalbį, kaip gaisrininkė pasakė - pirma galvojau neisiu keliais, po to nusispjoviau, bet nailonkių visiškai nesusiplėšiau. Va taip va. Mes irgi buvome su mūsų kaimo autobusu, mažai žmonių, bet šventumas pakylėja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # jeronimas 2017-09-13 17:21
Kai buvom okupuoti praeito sojuzo ,tai tie uniformuoti gulejo pagrioviuose,sedejo uztemdytais langais masinose ar uzsimaskave ziurejo per ziuronus,kas vyksta keliuku i Kryziu Kalna.Tuos anuliuodavo is darbo arba tiesiog i durnyna ikisdavo.Dabar,kai saujale Lietuvos parsidaveliu europiniams okupantams padejo Lietuva i kita sojuza inkorporuoti,jau tie stukaciai patys i Siluvos atlaidus atsibaste.idomu ,kokia role paskutiniu atveju vykde ? Ar jieskojo zaliu zmogeliuku,ar fiksavo ir filmavo atejusiu su skausmais prasyti Marijos Dievo Motinos palaiminimo dalyviu,ar patys bando pakeisti pakraipa? Man tokie panasus i isverstaskurius,neturincius savo nuomones,isitikinimu,ideju.Tiesiog tai bejausmes asmenybes.Nes jeigu butu mano zodziai -netiesa,Garliavos ivykiu ir dvieju mergaiciu sunaikinimo nebutu buve.O gal atejo prasyti atleidimo uz tai ,kad senukus pusplikius nese is savo namu,ar kad automato buozem dauze klynus senukam
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # piligrimas 2017-09-14 17:04
Dievas myli visus savo vaikus. Jėzus visus mus savo krauju ir kančia atpirko. Viešpats myli ir tave, Kristina, ir tuos, kurių tu taip nemyli -Viešpats juos irgi myli. Gerus darbus darykime, bet jais nesipuikuokime- taip mus moko mūsų tikėjimas. Tikėjimas yra Meilė- mylėk savo artimą kaip pats save. Toks yra vienas iš Dievo Įsakymų. Ar Tau, Kristina, reikšmingi ne visi Dievo įsakymai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti