Ko siekia Vytauto Šustausko mitingas - policija ir žiniasklaida vykdo nusikaltimus prieš lietuvių tautą ir Lietuvos valstybę

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Policija ir žiniasklaida vykdo nusikaltimus prieš lietuvių tautą ir Lietuvos valstybę

Paskutinius 3 metus policija ir žiniasklaida padeda Prezidentei ir konservatoriams slėpti jų vykdomą galutinį lietuvių tautos sunaikinimą ir dešimtkartinį Lietuvos valstybės galių bei atsigaminimo galių sunaikinimą. Nusikaltimų slėpimas taipogi yra didelis nusikaltimas. Po šią dieną policija slepia kas organizuodavo mitingus prieš piketininkus ir mitinguotojus, kurių pagrindinis tikslas buvo ir yra atskleisti neregėto masto lietuvių tautos naikinimą ir valstybingumo mažinimą. Žiniasklaida po šią dieną slepia kokie buvo pagrindiniai piketų ir mitingų tikslai. Tai yra nusikaltimai ir tokiu būdu didžioji dalis žiniasklaidos organizacijų yra nusikalstamos.

Siūlau policijai ir žiniasklaidai atsisakyti galutinio lietuvių tautos sunaikinimo ir vykdyti veiklą tautos ir valstybės išsaugojimui. Pridedu mitingo tikslų medžiagą. Tikiuosi, jog policija palaikys deramą tvarką mitingo metu, o žiniasklaida nemeluos apie mitingo tikslus.

Vykdomas galutinis sunaikinimas ir naikinamas vietinis paveldas.

Iš Lietuvos masiniai išvaromi vietiniai senbuviai. Iki 90 procentų jaunų žmonių, kurie turi gimdyti ir auginti vaikus, jau išvaromi iš Lietuvos (tarybų valdžia sunaikino 1 procentą jaunų žmonių). Sparčiai naikinamos visos vietinės dzūkų, žemaičių, Rytų Lietuvos ir suslavintos po prostu bei vyčių kalbos.

Būtina visiems Lietuvos senbuviams jungtis bendrai kovai už mūsų išlikimą Lietuvoje ir mūsų kalbinio , kultūrinio ir genetinio paveldo išsaugojimą.

Tuo tikslu 2017 metų rugsėjo 10 d. 10 val. prie Seimo organizuojamas mitingas.

Prašau visus Lietuvos senbuvius kuo plačiau pranešti apie mitingą kitiems ir kuo aktyviau jame sudalyvauti. Trumpą kvietimą prašau dauginti ir mėtyti į butų pašto dėžutes. Kaunas tikriausiai samdys autobusą, tai prašau pranešti man, Satkevičiui, nes kelionė gali kainuoti apie 3 ar 4 eurus.

Prie prezidentūros vyksta neapribotas laike bado streikas, kurio dalyviai reikalauja atsisakyti prezidentinės ir konservatorinės teisėsaugos, teisėtvarkos ir teisingumo, nes be jų mums bus sunku išlikti Lietuvoje. Prašau visus galinčius apsilankyti prie prezidentūros ir savo apsilankymu paremti badaujančius..

Plačiau pridėtuose priekabukuose.

Satkevičius E. Kaunas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., 8-676-87293.

 

Kreipimasis į visus dar gyvenančius Lietuvoje   2017 m. liepos 17 d.

 

Bendromis JAV, ES, Lietuvos valdžios, TS-LKD partijos, Socialdemokratų partijos. Liberalų sąjūdžio partijos, V.landsbergio, prezidentų ir prezidentės pastangomis įvykdytas neregėto masto nusikaltimas Lietuvos valstybės atžvilgiu. Jie įvykdė daugkartinį Lietuvos gynybinių, atsigaminimo ir paveldo išsaugojimo galių sumažinimą ir šiuos neregėto masto nusikaltimus nuslėpė nuo Lietuvos ir Pasaulio visuomenės. 

 

Tarybų valdžia į Sibirą ištrėmė apie 140 tūkstančių Lietuvos gyventojų, o išvardytos organizacijos ir asmenys šiuolaikiniais savanoriškai-priverstiniais trėmimo būdais iš Lietuvos į Vakarų NATO valstybes jau ištrėmė virš 2 milijonų, t.y. virš 15 kartų daugiau. Tarybų valdžia nuo 1940 metų iki 1952 metų sunaikino apie 1 procentą Lietuvos gyventojų ir lietuvių tautos atsigaminimo galių, o išvardytos organizacijos ir asmenys jau tikriausiai sunaikino apie 90 procentų atsigaminimo galių, t.y. apie 90 kartų daugiau. Iškilo didelis pavojus, jog po 20 metų lietuvių ir bendrai Lietuvos senbuvių beveik neliks Lietuvoje ir Lietuvos valstybė bus galutinai sunaikinta.

Tuos neregėto masto nusikaltimus galima buvo įvykdyti tik turint nusikalstamą teisėsaugos sistemą, kuri nežiūri teisingumo, netarnauja žmonėms, o tarnauja išvardytoms organizacijoms ir asmenims, padėdama įgyvendinti neregėto masto nusikaltimus ir juos slėpdama.

Tie nusikaltimai rodo, jog prezidentė, valdžios partijos, NATO ir ES , po Perestrojkos įgyvendinę Lietuvoje nusikalstamą teisėsaugos sistemą, visiškai nesiskaito su Lietuvos gyventojais, jų prigimtinėmis teisėmis, vykdo galutinį lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės sunaikinimą. Jie bendromis pastangomis jau daugiau kaip pusę Lietuvos gyventojų laisvanoriškai-priverstinai ištrėmė iš Lie-tuvos. Jie yra nusikaltėliai, padarę neregėto masto nusikaltimus Lietuvos valstybei.

Kaip akivaizdų nesiskaitymą su žmonių teisėmis ir jų turto atėmimą taip vadinamomis teisinėmis priemonėmis byloja Lietuvos Respublikos įstatymai. Taip vienas iš jų skelbia, jog išvarytas iš Lietuvos nekilnojamojo turto savininkas gali įgalioti bet ką parduoti jo turtą, o kitas įstatymas skelbia, kad mafijozams kėsinantis į išvaryto turtą, teismuose tą turtą negali ginti net jo tėvai ar vaikai.

Iškilo būtinybė ginti Lietuvos valstybę nuo neteisėtais veiksmais vykdomo galutinio sunaikinimo. Savo teisiniais veiksmais mes to siekiame. Tuo tikslu mes ryžomės kraštutinei priemonei — neribotos trukmės bado akcijai prie prezidentūros.

 

Išvardytų organizacijų ir asmenų nusikaltimai, įvykdyti šiuolaikinėmis genocido vykdymo priemonėmis, yra dešimtimis kartų didesni už tarybų valdžios įvykdytus nusikaltimus. Tuo pagrindu mes laikome šias organizacijas ir asmenis, įvykdžiusiais neregėto masto nusikaltimus prieš Lietuvos valstybę ir jos gyventojus, tai yra nusikaltėliais prieš kuriuos būtina kovoti.

 

Kreipimasis į valdžios organus, žiniasklaidą, prokuratūras ir Prezidentę, nedavė jokių rezultatų, kad būtų sustabdyti šie nusikaltimai. Tie nusikaltimai toliau vykdomi ir jų mastas yra slepiamas bendromis JAV, NATO, ES ir Lietuvos valdžios pastangomis. Televizijos kanalams neleidžiama prabilti apie šiuos nusikaltimus. Demaskuoti šiuos nusikaltimus yra kiekvieno Lietuvos piliečio ir lietuvio pareiga. Su jais galima kovoti tik asmeniškai demaskuojant šią nusikalstamą veiką savo kalbomis ir masiniai platinant proklamacijas ar vykdant neribotos trukmės bado streikus. Tuo pagrindu mūsų veikla įtelpa į būtinąjį reikalingumą ir negali būti laikoma nusikalstama. 

Net, jei kokie nors provokatoriai prie mūsų bado palapinės sukeltų kokias nors riaušes, tai ir tokiu atveju mes neturime būti baudžiami, nes mūsų veiklos nebaudžiamumą garantuoja Baudžiamojo kodekso 31 straipsnis, kuris skelbia:

 

31 straipsnis. Būtinasis reikalingumas

1. Asmuo neatsako pagal baudžiamuosius įstatymus už veiką, kurią jis padarė siekdamas pašalinti jam pačiam, kitiems asmenims ar jų teisėms, visuomenės ar valstybės interesams gresiantį pavojų, jeigu šis pavojus negalėjo būti pašalintas kitomis priemonėmis ir padaryta žala yra mažesnė už tą, kurios siekta išvengti.

 

Reikalaujame išvardytų nusikaltimų pagrindu pradėti baudžiamąsias bylas šiuolaikinio genocido vykdytojams ir nusikaltimų masto slėpėjams. 

Reikalaujame ištirti TS-LKD partijos, Socialdemokratų partijos ir Liberalų sąjūdžio partijos vadovybių nusikalstamą veiką ir imtis priemonių šių partijų uždraudimui, kaip įvykdžiusioms daug kartų didesnį nusikaltimą Lietuvos valstybei ir lietuvių tautai už tarybinį. 

Reikalaujame Seimui pradėti apkaltą Prezidentei Daliai Grybauskaitei kaip pagrindinei išvardytų nusikaltimų vykdytojai ir slėpėjai.

 

Bado organizatorius ir badaujantis: 

 Donatas Šulcas  2017 m. rugpjūčio 21 d/

 

Peržiūros: 1168

Komentarai   

+26 # Zenonas Priekuliškis 2017-09-08 17:24
Visiškai pritariu išsakytoms straipsnių autorių mintims. Dėkoju už pasiaukojantį darbą ir žemai lenkiuosi. Prezidentai keisis, o Jūs išliksite.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Zenonui 2017-09-10 11:02
Jei jau pritari tai matomai supranti ir sugebėsi paaiškinti, kodėl valstybėje veikia "nusikalstamos organizacijos" tačiau valstybinė valdžia dėl to nekalta ir jokiu nusikalstamu nemato.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # J.Radovičius 2017-09-10 14:33
Todėl, kad pati valstybinė valdžia yra tapusi tokia nusikalstama organizacija. Augustinas Palaimintasis juk yra parašęs: valstybė be įstatymų prilygsta banditų gaujai. Lietuvoje (ir ne tik, kas baisiausia) yra įvykdytas šliaužiantis valstybės perversmas, kurio dėka visa viršistatyminė valdžia priklauso įvairiems klanams su slaptiosiomis tarnybomis priešakyje. Ne kas nors, o būtent slaptosios tarnybos turi realią valdžią per savo labai išplėtotą agentrūrą visoje valstybės bei visuomenės sistemoje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # J.Radovičius 2017-09-10 14:37
Mano rašybos klaidos padarytos dėl pasipiktinimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # rašyba 2017-09-10 16:43
neužkliūna taip kaip loginio mąstymo klaidos ir peizėjimas apie slaptąsias tarnybas kurios galingesnės nei egzistuojanti valdžia. Geriau jau skiestum kad šalį valdyti neleidžia Maskva arba Briuselis, todėl gyvename savos valdžios baudžiavoje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # J.Radovičius 2017-09-10 18:42
Kokios mano loginės klaidos? Slaptųjų tarnybų agentūra persmelkia absoliučiai visą visuomenę, nuo valkatų iki Seimo ir Vyriausybės aparato. O jai vadovauja D.Jauniškis, R.Kiškis, Karoblis ir kiti. Jie pasirūpina atitinkamu finansavimu. Per įvairius ryšius yra ir daugybė kitų priemonių agentų gyvenimui gerinti bei visuomenei kontroliuoti. Tai kieno valdžia, ar seimūnų? Valdžia mišri, tačiau seimūnai žino, kad yra (ir išėję iš Seimo) bus kontroliuojami. Tad KIENO VALDŽIA? Kam neigiat akivaizdžius dalykus?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # ar nežinai 2017-09-10 16:27
kad per kadenciją seimas sukuria, pataiso ir patobulina apie 2000 įstatymų? Tad įstatymų turime pakankamai ir net per daug tad negalima sakyti jog esame valstybėje be įstatymų. Tad surask kitokiu argumentų kodėl valstybė prilygsta banditų gaujai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # J.Radovičius 2017-09-10 18:45
Jeigu įstatymas taikomas pasirinktinai arba visai netaikomas, tai reiškia, kad jo nėra. Neaišku?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # jeronimas 2017-09-08 22:14
Mes,deportuoti,kurie toli nuo Tevynes-Lietuvos,kartu su Jumis.Kad kova su iki dantu ginkluotais valstybinio masto nusikalteliais,bus nelygi,reiktu susitaikyti.Aciu visiems,kuriems dar rupi Lietuva ir Jos likimas.Manau,mes isvaryti is Lietuvos,galetume kazkaip prisideti.Akcijojedalyvaujanciu butu daugiau,tik daugelis neturi pinigu net autobuso kelionei.kazkaip reiketu padeti tokiems.bado akcijos organizatoriai atidarykit banke saskaita ar nurodykit kur galima butu paaukoti,prisideti prie sios labai svarbios akcijos.Aciu visiems save aukojantiems!! Stiprybes Jums ir sveikatos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Prisidėk 2017-09-10 16:53
badaudamas namuose, nes pusbadžiu gyvenant ir gyvenimas gali prabėgti. O sveikatos linkėjimais nepridėsi, tam irgi gerai maitintis reikia. Na jei jau esi visam perpykęs ant dvi kadencijas išrinktai tautos prezidentės tai badauk prie prezidentūros kaltindamas už visas valstybinės sistemos bėdas vieną Grybauskaitę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # istorikė 2017-09-08 22:44
Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras melas:

sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # ko 2017-09-08 22:56
jie naikina laisva zodi,jie bijo tiesos del kurios gali prarasti valdzia,darba,kysius...
seimas taip poat dirba blogai
istatymine baze sukurta ir su seimo pagalba-akcija galima kviesti seimiecius-ko jie neprisijungia-uztat kad komunistai ir taipo griauna Lietuva su teismais,policija ir abejingai -pinigingai nusiteijusia prostitutine zurnalistika,isskyrus Laisva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # vat tai ko 2017-09-10 13:40
Gal paaiškink kokiais požymiais remdamasis tu atskiri komunistus nuo kitaip pasivadinusiu. matomai egzistuoja komunistinis pogrindis kuriam priklauso visas seimas su vyriausybe.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # tauta 2017-09-08 23:01
antikomunistai -vienykites
Lietuvoj valdzia apgaule budu yra uzgrobe komunistai,juos saugo policija ir teismai su anstoliais i be galo r ribotais advokatais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # pasivadinusiam tauta 2017-09-10 11:07
O kas neleidžia suvokti jog nuo pavadinimo "komunistai" kitaip pasivadinę netaps doresni ir neturės noro būnant valdžioje teisėtais būdais vogti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti