"Kad tai R. Miliūtės provokatoriai, mes karto supratome", - sako bado akcijos organizatorė S.Katavičienė

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.88 (12 Votes)

Kad bado akcija prie prezidentūros tapo rakštimi Daliai Grybauskaitei, rodo ir jos prižiūrimo ir medaliais apdovanoto Andriaus Tapino ir Ritos Miliūtės  „Laisvės TV“ bandymai bet kokia kaina sukompromituoti šios akcijos rengėjus.

Du rusų kilmės žmonės, apsikarstę slaptais mikrofonais, bandė įsiūlyti bado organizatoriams pinigų, tačiau pastarieji buvo pasirengę tokioms provokacijoms.

„O jei mūsiškiai padėtų, ar brangu būtų, ar brangu organizuoti tokias akcijas, jeigu mūsų valdžia finansuotų tokias akcijas“ – rusiškai klausinėjo Miliūtės-Tapino provokatoriai, į ką sulaukė tik Razmino atsakymo, kad jie viską finansuoja iš savo kuklių lėšų.

Beje, ta pati propagandistė Rita Miliūtė prezidentės Dalios Grybauskaitės dekretu į naujai formuojamą Teisėjų garbės teismą paskyrė du naujus narius – visuomenės atstovus – žurnalistę Ritą Miliūtę ir teisės profesorių Juozą Žilį.

Kaip teigiama prezidentūros pranešime, teisėjų garbės teismas nagrinėja teisėjų drausmės bylas ir jų prašymus dėl teisėjo garbės gynimo. Galimybė įtraukti visuomenės atstovus į teisėjų reputacijos klausimus svarstantį Teisėjų garbės teismą buvo sudaryta po 2014 m. liepos mėnesio įsigaliojus Prezidentės inicijuotoms Teismų įstatymo pataisoms. Iki tol į Teisėjų garbės teismą buvo skiriami tik teisėjai. Teisėjų padarytus nusižengimus nagrinėjančiame Teisėjų garbės teisme dalyvaujantys visuomenės atstovai didina žmonių pasitikėjimą teismų sistema.

Į Teisėjų garbės teismą skiriama žurnalistė R. Miliūtė yra Lietuvos radijo ir televizijos žurnalistė, laidos „Teisė žinoti“ vedėja, Europos humanitarinio universiteto Medijų centro vadovė. R. Miliūtė yra dirbusi Lietuvos televizijos informacinės laidos „Panorama“ vedėja, Lietuvos radijo ir televizijos generalinio direktoriaus pavaduotoja, LNK TV naujienų tarnybos vadove, radijo stočių M-1 grupės naujienų tarnybos vadove. Už nuopelnus Lietuvos valstybei ji yra apdovanota Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu.

„Miliūtės atliktas montažas buvo padarytas žiauriai profesionaliai,  - LL pripažino Scholastika Katavičienė, - nors jie prisistatė rusais, kad jie provokatoriai, mes iš karto supratome. Jeigu tie įrašai buvo parodyti Miliūtės laidoje, tai aišku, kas juos siuntė. Tie rusai prašė mūsų pasidalinti savo patirtimi ir mes mielai tai padarysime, jeigu jiems to reikia. Tada užėjo kalba apie palapines, ir jie pasakė, kad mūsų palapinės prastos, ir aš pasakiau, kad prašysime palapinių iš Lietuvos kariškių, nes artėja žiema, ir bus šalta čia gyventi. Tačiau mes tam pasirengę ir jau ieškome žieminių palapinių, nes matome, kad čia dar ilgai reikės sėdėti. O Miliūtė taip parodė, lyg mes prašysime palapinių iš rusų kariškių. Tačiau mes nė kiek nesuglumę nuo tokių provokacijų ir žinome, kad jų bus ir daugiau. O kalbant apie Miliūtę, tai aš galvoju, kad jie dvi savaites tylėjo, mes neišsivaikščiojome, ir dabar reikia kažkaip pasireikšti ir mus apjuodinti. Tačiau kokomis spalvomis Miliūtė nori mus paišyti, vis tiek ji turi pasakyti, kodėl mes čia ir kokią problemą mes keliame. Miliūtė rodo mus ir pasakoja apie mane ir visus mano kolegas. Tačiau mūsų bado akcijos tikslas yra visai ne tas ir mums nereikia reklamos. Mūsų reikalavimas paprastas – teismai turi vykdyti teisingumą. Ir mūsų reikalavimas labai konkretūs ir paprastas – reikalaujame teisingumo, ir jo sieksime“.

 

 

 

Scholastika Katavičienė žino, kad dar ilgai reikės sėdėti prie prezidentūros ir reikalauti teisingumo  todėl jau ieško, kur galėtų rasti žieminių palapinių. O Dalia Grybauskaitė toliau tyčiojasi - į protestuotojų laišką atsiuntė atsakymą, kad jie gali kreiptis į prezidentūros kanceliariją nustatytomis priėmimo valandomis

 

 

 

 

Pats riebiausias dirba Trakų rajono savivaldybėje valstybės tarnautoju. Įdomu, darbe davė gal komandiruotę?

Peržiūros: 2610

Komentarai   

+43 # esme 2017-09-04 23:34
ta ,kad isalkusi pamaitink,nuliudusi paguosk,o durniu,kaip matosi nuotraukoje-pasiusk i tualeta i prezidentura-tegu atlieka gamtinius reikalus ten,nes
durnius ir baznycioj musa,o provakatorius ir ...smarkiai
tik bandykite i juos nekreiptri demesio-jie to neverti,kaip ir musu valdzios atspindys
vargas mums su tokiais
stiprybes kovoje su durniais valdzioje ir gudruciais teisetvarkoje
o Tapinui laikas tept slides i Latvija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # jie 2017-09-04 23:38
isniekino duona ir Lietuva-baus juos Dievas
kartu su visos Lietuvos seimininkais tt ir Daukanto aikstes ateistinemis LKp istinemis poniutemis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # jeronimas 2017-09-05 18:22
Su tokiais kiauliskais snukiais geriau but nesireklamavus.Bet matyt zydelems pazadeta pamoketi uz tuos staciai ,nekramcius ,prarytus meslainius.nemanau ,kad cia Lietuvos ateitis.Isverstaskuriai uz babkes.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Būkite budrūs 2017-09-05 19:24
Kai Magnolija išneš subinę į JAV,jos 240+1 šunys puls palapines,o ji vėl bus "ni pri čiom".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # nenustebsiu, 2017-09-05 20:05
jei kita diena tapinas su miliute atgabens i Daukanto aikste 10 klozetu ir pademonstruos viesa sikima. Toks jau ju stilius.
O badautojams- pagarba.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # visiems 2017-09-06 00:37
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # ??? 2017-09-06 15:33
Kodėl sultonė vyksta į jankyną per Zapad pratybas? Ar tik tai ne ženklas, kad visiems mums ant lėkštutės paruoštas karas? Įtarimas didelis, gal kas ką nors žinote detaliau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # J.Radovičius 2017-09-07 00:09
Čia Jūs rimtai? Jei rimtai, patartina neskaityti lietuviškos žiniasklaidos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Luz 2018-01-09 23:23
I've attempted opening and closing the app.

Here is my weblog: mobile gaming blog: http://gamination.emyspot.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti