Greta Kildišienė yra Povilo Urbšio numylėtinė ir favoritė

Peržiūros: 3225
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.50 (1 Vote)

Kas sieja Povilą Urbšį ir Gretą Kildišienę?

Kristina Sulikienė

Kaip ir išlindo yla iš maišo, kai Seimo narys Povilas Urbšys laidoje apie Panevėžio bienalę su didele neapykanta išvadino visiškai nei Seime, anei  LVŽS nesantį Panevėžio miesto tarybos narį Mantą Leliuką „klounu iš sudegusio cirko“ – kontekste, jog išeliminuotas iš fotografijų parodos didžiausias Gretos Kildišienės kritikas.

Savo favoritę ir globotinę G. Kildišienę P. Urbšys gynė nerinkdamas žodžių.

Girdite – tai ne Ramūno Karbauskio numylėtinė ir favoritė, o Povilo Urbšio.

Juk 1985 metų gimimo „merga“ nebūtų galėjusi, nebaigusi jokių KGB mokyklų, ir žvalgybos kursų karinėje TSRS mokykloje, viena pati suskaldyti LVŽS partijos skyrių. Kiek jai tuomet buvo metukų?

Juk tokiems dalykams reikalingi ne tik specialūs apmokymai, bet ir ilgametė patirtis. Vadinasi, buvo profesionalų vadovavimas iš šalies...

O štai ilgametės patirties žvalgyboje bei kriminalinėje tarnyboje (STT) turėjo būtent Povilas Urbšys.

Rinkėjams neužkliuvo faktas, jog Seimo narys ne tik kolūkiečiu ar medžio drožėju dirbęs, bet nuo 1992 metų ir  VSD-iečiu.

O turint omenyje, kad VSD susikūrė iš 39 KGb-istų, tai visi atsimename, kokius kadrus rinkosi ir tebesirenka (pamenate VSD vadą KGB-istą, kurio žmona tebedirba teismų sistemoje teisėja?) – kad būtinai turėtų anos sistemos apsimokymą. Prisiminkime Kastytį Braziulį, jau taip reiškėsi, taip rašė analitinius straipsnius ir gyrėsi, kad VSD buvęs beveik „vierchas“ (dabar- labai aršus rusofobas, kaip visi perkreipusieji kepures), netgi į Seimą ruošėsi eiti, kol vieną kartą socialinio tinklo paskyroje neprisipažino, jog tada, kai Lietuvoje kilo Atgimimas, jis mokėsi Maskvoje, KGB mokykloje. Po to  dar sakė, jog eina į politiką, bet kai buvo paviešinta, kad prisipažino esąs iš KGB struktūros (net nebandė pradėti neigti,jog „nestruktūrinis“ mokytis žvalgybos mokykloje negalėjo), jau nebėjo į rinkimus. Juk būtų išimtas. Nes FB įrašai vieši.

Bet būtent Kastyčio Braziulio sūnėnas irgi Braziulis tarnauja Prancūzijos svetimšalių legione, ir gyrėsi, jog po teroro aktų Paryžiuje jis kartu su legionieriais valė gatves, ieškojo teroristų.

Kur link lenkiu? Taigi pasižiūrėkime Urbšio ir Kildišienės sąsajas. Brolis – Prancūzijos legione tarnavo, ten ir žuvo, iš nuotraukų išanalizavau, jog kovėsi neteisingame Bosnijos ir Hercegovinos kare.

Ten gal ir „taikos palaikymo misijomis“ viskas vadinama, tačiau net patys lietuviai iš Lietuvos kariuomenės nežino, 1996 metais jie kovinėse misijose buvo ar taikos. (Karas tuometu nebuv0o pasibaigęs.) Kaltina vadus parinkus Valterą „kovinei misijai, kaip nepatyrusį“. Taigi, štai, kovinėse misijose dalyvavo, palaikė kažkurią pusę, prieš kažkurią kovėsi, padėjo galvą. Karinė paslaptis.

O gal kovėsi Somalyje, ar Libijoje, nieko mes nežinome,ir nesužinosime. Prancūzijos svetimšalių legionas jokių taikos misijų nepalaikydavo – čia Jungtinių Tautų misijos darbas. 

Kilus „Roverio“ skandalui, glaistyti viską ėmėsi Povilas Urbšys.

Nors po to jau TV laidose vaidino, jog nebepalaiko Gretos Kildišienės.

O štai jos informatyvioje facebook paskyroje ir skaitome – ji ir mama neturinti jokių pretenzijų šiam Seimo nariui, ir nesupranta, kodėl jis įtrauktas į teismo procesą. Nes jos padavusios į teismą televiziją,ir norėtų, kad ji ir būtų nuteista.

Tačiau televizija atsakytų tik tuo atveju, jeigu būtų išsigalvojusi brolio mirtį, ir išsigalvojusi kapo vietą, bei nepagarbiai kažką parodžiusi. Televizija veikė irgi praktiškai Povilio Urbšio paprašyta, „glaistė“ situaciją.

O jeigu yra šaltinis, tai visuomenės informavimo priemonė jokia tvarka neatsako, tai teismas ir siūlo Kildišienės mamai aiškintis su Povilu Urbšiu.

O kadangi nenorima aiškintis su juo, ir jam nėra jokių pretenzijų, tai ir kyla prielaida, jog būtent su Povilu Urbšiu Gretą Kildišienę sieja kažkokie santykiai, bet ne su Ramūnu Karbauskiu.

Prezidentūros laikraštis „Karštas komentaras“ jau skambina „vestuvių varpais“, ir kviečia Ramūną Karbauskį tuoktis su Kildišiene. (Šeimą išdraskyti – KGB taktika, sena kaip pasaulis. Giedrė Gorienė, pati nenorinti,kad ją kas išskirtų su vyru, lengva ranka aiškina Karbauskiui,jog jis turi skirtis su žmona.) Palaukite, tai jeigu skambiname vestuvių varpais, tai sužendinti galima tik  tuos, kurie myli vienas kitą abipusine meile.

O abipusė meilė iki pažaliavimo (kaip iš pykčio net drebėjo Povilas Urbšys, vadindamas Mantą Leliuką „klounu iš sudegusio cirko“) yra tarp Gretos Kildišienės ir Povilo Urbšio.

Kaip teigia pats Mantas Leliukas, tai visiems Povilams ir Ramūnams pikčiausia, jog nepavyko nei jo, nei Gemos Umbrasienės išeliminuoti iš politikos. O jų abiejų (Povilo ir Ramūno) kliedėjimas, kad buvimas  savivaldybės taryboje nėra politiko darbas, priskirtinas tik jų kliedesiams. 

Paaiškinsiu plačiau, kas  Tarybos narys: tai toks pats politikas kaip Seimo narys, gal netgi atsakingesnis, nes Tarybą sudaro mažas kiekis politikų, jie negauna algų, dirba išimtinai miesto interesams. Labai panašiai, kaip LTSR aukščiausioji taryba, kuri negaudavo nei mašinų, nei algų, nei tušinukų – savivalda išliko tokia pati: atsidavusi rinkėjui, lopanti miesto gatves, besirūpinanti netgi laiptinės apšvietimu, jeigu kreipiasi gyventojai. Taigi,kai savivaldybės tarybos narys numenkinamas, o Seimo narys save aukština,keista pasidaro.

Na o grįžtant prie temos „kam skambina varpai?“, tai ir norėtųsi Povilui Urbšiui palinkėti palikti ne tik LVŽS frakciją Seime, bet gal ir įteisinti santykius su Greta Kildišiene. 

O kaip jis šį patarimą priims – čia jo paties sugedimo reikalas.

 

Komentarai   

+7 # Jone 2017-08-02 09:30
tusciagarbiu valdzioje reklama tesiasi-tasip pamirstami darbaimkuriu jie netesi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # feja 2017-08-02 13:50
Bet reikia įvardyti, kas yra kas, ir kas suskaldė veikiantį ir normalų LVZS Panevėžio skyrių su insinuacijomis, kliedesiais apie tulpinius, siejant su jais netgi pirmąją Panevėžio merę. Čia Gretukė nebūtų sugalvojusi taip. Toliau šitus skandalus tęsė pūtka nagleikis, labai geras povilo draugas. Irgi tik neaišku, per kurią liniją ta draugystė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Jonas Vaiškūnas 2017-08-02 12:15
Kliedesiai. Patarčiau kreiptis į psichiatrą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # feja 2017-08-02 13:33
Po jūsų turbūt eilė didžiulė, etnokosmologų :) Be to, pats turbūt iš tos kontoros būsite. Čia kelintas puslapis instrukcijos, ką?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # jeronimas 2017-08-02 14:46
Man budavo keistas viesas latviu posakis,"p---da valdo pasauli"Bet cia aprasytoje situacijoje ,tai gyvas irodymas.Kaip viena kekse sugeba ir seimas turtuoliu isskyrti,ir is postu isversti ,ir vyrams prarasti blaivu prota,ir netgi ta prota praradus visas kortas nevykusios praeities pasiviesinti,netgi sakyciau viesai issiduoti slaptu tarnybu darbus vykdant.Kiek dar girdesime apie mergeles placiai praskleidusias kojeles????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Įdomi versija 2017-08-02 16:50
Juk Poviliukas ir Gretutė abu iš Panevėžio?Gal jie susitarė "padaryt" Ramunę?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # feja 2017-08-02 19:40
Skyrių ji skaldė per daug profesionaliai, kad tai būtų galėjus išmokti Lietuvos laikais, metodai senoviški. Old skūlas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Jone 2017-08-02 22:12
kas ir uz kieno pinigus gali bemoksle isleist knyga-negi tikrai gabi kad susuko galva ....net kolukieciui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # feja 2017-08-03 06:44
Bemokslis Užkalnis kepa knygas, ir yra kas jas finansuoja. Netinkamas palyginimas. Greta be to ne kaipbemokslis Užkalnis, turi bakalauro diplomą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # dundun 2017-08-03 11:27
bakalauro diploma?kokios specialybes??:))))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # feja 2017-08-04 08:17
pasiguglink. Juk visos spaudos priemonės dalyvavo gynime. Bakalaurinio darbo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Piaras 2017-08-03 19:49
Sulikienė irgi nusprendė "piarintis", kadangi visas durnynas finansuojamas prisivogusiųjų, iš po kurių kojų valstiečiai išspardė taburetes, paleido skalikus-"fas" , kas suras kur Kildišienė perka apatinį trikotažą.
Puolė Karbauskį -nepavyko, tai Sulikienę pilnatis apšvietė , vaje , gi ne Karbauskis, o Urbšys jos draugas .Visiems skalikams : žinokit Kildišienė yra protinga ir graži moteris .Ir ji turi daug draugų, tik ne jūsų nosims.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # feja 2017-08-04 08:16
Jeigu nemoki skaityti, niekas tavo gretos čia nepuola.
Gaila kad ponas 5 klases baigęs, ir net nežino, jog pilnaties visą mėnesį nebūna, matosi,kad konservatnykas. Jie kai nemoka diskutuoti, mini pilnatis, marsus ir rusai puola. Dar parašyk,kad čia rusai puola.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Versija 2017-08-04 16:51
Prisipažinusieji KGBešnykai dirba POLITIKAIS,nors įstatymas tai draudžia.
Gaunasi"krugovaja porūka".Rusija turi sąrašus todėl juos vedžioja už nosies kaip avinus .
Lietuvai dėl to artėja bankrotas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # LKP 2017-08-04 22:38
testinumas islieka-davar kolukiio pirmininku valdzia-po to vel LKP
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # cha cha cha 2017-08-07 14:18
O Sulikienei nei kailinių nei Roverio. Arklio ir to nenorėjo jai atiduoti :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Anupras 2017-08-11 23:26
ar verta del kailiniu ir del roverio tiek aukotis -del Ramuno,ar jis skaitys ta knyga
ar Lietuvoj apskriutai kas domisi barakudu gyvenimu isskyrus spauda
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Jankis 2017-08-12 21:57
tai i Amerike Kildisiene ar atvaziuos ar dar vis melzeja dirba Karbausko fermoj
aas ta knyga gal su autografu ir paimsiu-kolukiu prisiminimas bus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti